Wysokiej jakości meble ogrodowe technorattanowe

Przydomowy ogród może zmienić się w wygodne miejsce wypoczynkowe, o ile tylko wykorzystamy wysokiej jakości meble i dodatki. Wśród licznych propozycji na aranżację ogrodu znajdziemy również propozycje z wykorzystaniem mebli technorattanowych. Meble takie z pewnością zmienią przestrzeń i sprawią, że znacznie chętniej będziemy spędzać czas blisko zieleni.

Dlaczego warto postawić na meble technorattanowe?

Meble technorattanowe zachwycają wyglądem, doskonale sprawdzają się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Jednak ich największą zaletą jest szeroki wybór – w kolekcjach technorattanowych znajdziemy przede wszystkim sofy narożne, ale też leżanki ogrodowe, fotele, krzesła, stoliki i stoły. Uzupełnieniem kolekcji są eleganckie donice oraz kosze ogrodowe, w których znajdzie się dość miejsca do przechowywania poduszek czy pledów. Szeroki wybór mebli tego typu sprawia, że możliwe jest zaaranżowanie zarówno dużych ogrodów czy tarasów, jak i mniejszych balkonów. Bez względu na przestrzeń uda się nam zaaranżować miejsce do relaksu, kącik kawowy, letnią jadalnię. Meble ustawione w cieniu parasola ogrodowego będą świetną przestrzenią do podawania porannych śniadań czy popołudniowej kawy, miejscem spotkań w gronie znajomych.

Jak tworzone są meble technorattanowe?

Tajemnica wysokiej trwałości mebli technorattanowych tkwi w ich przemyślanej konstrukcji. Meble te oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach. Aluminium malowane jest proszkowo, co gwarantuje wysoką odporność na ścieranie, uszkodzenia czy korozję. Aluminium odznacza się też niską wagą, przez co meble bez trudu podniesiemy i przeniesiemy z miejsca na miejsce. Okrycie mebla wykonywane jest z tworzywa syntetycznego, imitującego do złudzenia plecionkę rattanową. Tworzywo to posiada nieporowatą strukturę, która nie odkształca się, nie jest podatna na wnikanie kurzu, wilgoci, nie płowieje nawet po wielu latach użytkowania.

 

 

zadaszenie tarasu ruchome lamele zadaszenie pergoli pergola z rozsuwanym zadaszeniem