Technorattan – pięć powodów, dla których warto mieć je w swoim ogrodzie!

Jakie meble rządzą w modnych ogrodach? Odpowiedź jest prosta – technorattanowe! Stoły, krzesła, huśtawki i dodatki wyplatane z syntetycznej plecionki od kilku sezonów cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem miłośników odpoczynku na słońcu. Dlaczego plecione komplety są tak popularne? Sprawdź!

Po pierwsze: jakość

Meble technorattanowe charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Możesz mieć pewność, że nowy komplet zachowa swoją nienaganną formę przez wiele lat pomimo intensywnego użytkowania i kontaktu z czynnikami zewnętrznymi, takimi jak woda, promieniowanie UV, mróz, wysoka temperatura.

meble-ogrodowe-asti

Po drugie: wygoda

Do tej pory podczas relaksu w ogrodzie towarzyszyły Ci drewniane albo plastikowe krzesła? Najwyższa pora przekonać się, jak smakuje prawdziwy relaks! Głębokie huśtawki w kształcie otulającego kokonu, regulowane leżaki z poduszkami, miękkie narożniki i idealnie wyprofilowane fotele zapewnią Ci komfort, jaki do tej pory był w ogrodzie nieosiągalny.

meble-ogrodowe-milano-ii

Po trzecie: ekologia

Technorattan jest tworzywem przyjaznym planecie. Podczas jego produkcji, a następnie użytkowania nie wydzielają się żadne toksyczne związki. Po długim okresie użytkowania wynoszącym nawet 20 lat meble mogą zostać poddane recyklingowi.

meble-ogrodowe-filip-ii

Po czwarte: praktyczność

Nie musisz zaprzątać sobie głowy regularną impregnacją nowego kompletu. Wyplatane z syntetycznego tworzywa meble nie muszą być poddawane żadnym zabiegom pielęgnacyjnym. Ponadto, mogą przezimować bezpośrednio na tarasowych deskach przykryte jedynie lekkim pokrowcem.

meble-ogrodowe-parma-ii

Po piąte: estetyka

Długą listę zalet technorattanowych mebli zamyka ich dopracowana estetyka. Komplety plecione z białego, szarego albo brązowego technorattanu są nie tylko funkcjonalnym wyposażeniem, ale również dekoracją nadającą zewnętrznej przestrzeni klasy. Meble technorattanowe doskonale dopełnią zarówno klasycznej, romantycznej aranżacji w stylu angielskim, jak i minimalistycznego, surowego tarasu.

fotel-na-balkon-leonardo-

pergole tarasowe aluminiowe pergola zadaszenie pergole na taras