Piękny ogród: jak udekorować taras?

Nowoczesne ogrody są sumą wielu uzupełniających się elementów. Aby stworzyć cieszącą  oczy, w pełni funkcjonalną przestrzeń, nie wystarczą jedynie kompozycje roślinne i meble. Kropką nad „i” każdej zewnętrznej aranżacji są dodatki spajające całą wizję. Jak udekorować taras, aby dom zyskał atrakcyjną oprawę? Sprawdź!

Jak udekorować taras: lampiony rattanowe

lampa-bambusowa-toulouse lampa-bambusowa-toulouse lampa-bambusowa-toulouse lampa-bambusowa-toulouse

Zastanawiasz się, jak udekorować taras? Poszukiwania stylowych dodatków zacznij od sprawdzenia oferty marki Vimine. W kolekcji czołowego producenta znajdziesz lampiony ręcznie plecione z egzotycznego rattanu. Ażurowe lampiony z naturalnego surowca wtopią się w zieloną scenerię, dodając jej uroku.

Lampki solarne

lampa-solarna-jack lampa-solarna-kate lampa-solarna-kate lampa-solarna-kate

Ekologiczne lampki solarne sprawią, że Twój ogród będzie w pełni funkcjonalny o każdej porze. Rozmieszczone punktowo lampki subtelnie podkreślą walory kompozycji oraz rozjaśnią wszystkie zakamarki, ułatwiając poruszanie się po posesji po zmroku. Ogród rozświetlony lampkami solarnymi stanie się nieco tajemniczym i romantycznym zakątkiem sprzyjającym długim rozmowom pod rozgwieżdżonym niebem.

Donice OFI

Wyraziste, niebanalne i niezwykle wytrzymałe… Oto donice proponowane przez holenderską markę Capi Europe! Antracytowe albo kremowe donice wykonane są z betonu z dodatkiem włókna szklanego i plastyfikatora. Ozdobiona efektownymi żłobieniami struktura o surowym wykończeniu stworzy z roślinami wyjątkowy duet. Co ważne, betonowe donice są odporne na uszkodzenia mechaniczne, mróz, wodę i promieniowanie UV, więc mogą spędzić na zewnątrz nawet całą zimę.

Niebanalny mebel

fotel-wiszacy-bella hustawka-ogrodowa-kokon hustawka-rattanowa-nice hustawka-rattanowa-nice

Wysmakowaną dekoracją tarasu mogą stać się również efektowne meble. Na nowoczesnym tarasie szczególnie będą mile widziane huśtawki w formie podwieszanych foteli. Przymocowane do zadaszenia albo osadzone na specjalnych stelażach huśtawki w formie kokonów będą doskonale się prezentować, a jednocześnie umilą domownikom letni czas.