Nowoczesne pokrowce na meble ogrodowe

Meble ogrodowe nieustannie mają kontakt z czynnikami, które mogą negatywnie wpływać na ich strukturę. Aby ulubiony komplet w nienagannym stanie służył Ci przez lata, należy odpowiednio o niego zadbać. Niektóre modele (wykonane z materiałów naturalnego pochodzenia), wymagają starannej impregnacji i przechowywania poza sezonem w suchych, przewiewnych miejscach wewnątrz budynków. Innym wystarczy jedynie zabezpieczenie pokrowcem. Jaki pokrowiec najlepiej ochroni wyposażenie Twojego ogrodu? Sprawdź!

Pokrowce Aero Cover

Wydawać by się mogło, że wybór pokrowca jest łatwym zadaniem, któremu nie trzeba poświęcać zbyt dużej uwagi. Okazuje się, że nic bardziej mylnego! Większość standardowych pokrowców pojawiających się w sklepach w sezonie ogrodowym ma w swoim składzie domieszki winylu, który pod wpływem mrozu sztywnieje, a następnie pęka. Przez dziury pod przykrycie dostaje się woda, a pokrowiec przestaje spełniać swoją funkcję. Znacznie bardziej praktyczne rozwiązanie opracowali technolodzy współpracujący z holenderską marką Aero Cover. Pokrowce z logo uznanego producenta szyte są z nieprzemakalnego poliestru typu RIP-STOP wzbogaconego o warstwę membrany. Przepuszczająca powietrze membrana zapewnia optymalną cyrkulację powietrza, dzięki czemu pod przykryciem nie rozwijają się szkodliwe dla mebli bakterie, pleśń i grzyby.

pokrowiec-okragly-na-meble-ogrodowe pokrowiec-prostokatny-na-meble-ogrodowe

Wygoda użytkowania

Pokrowce Aero Cover zachowują swoją miękką strukturę niezależnie od warunków atmosferycznych.  W rozbudowanym katalogu znajdziesz ogrom modeli o zróżnicowanych kształtach dostosowanych do mebli różnego typu – narożników i mniejszych kanap, leżaków, huśtawek, stołów, krzeseł, całych kompletów oraz grilli ogrodowych i parasoli. Do każdego pokrowca dołączona jest torba ułatwiająca przechowywanie nieużywanej osłony.

pokrowiec-kwadratowy-na-zestaw-ogrodowy pokrowiec-kwadratowy-na-zestaw-ogrodowy

zadaszenie tarasu projekt pergola zadaszenie parasole ogrodowe nowoczesne