Nowoczesne meble ogrodowe – co warto mieć na swoim tarasie?

Klimat każdego ogrodu tworzy wiele elementów – zadbana zieleń, elementy małej architektury, dekoracje i meble. Krzesła, stoliki, huśtawki i inne elementy pełnią na tarasie czy w altanie podwójną funkcję – dekoracyjną i użytkową.  W nowoczesnych aranżacjach zaprojektowanych przez specjalistów miejsce nieco nudnych, drewnianych czy plastikowych zestawów zajmują ekskluzywne komplety wypoczynkowe. Z myślą o wszystkich estetach szukających efektownych mebli do ogrodu zajrzeliśmy do katalogu marki Oltre. Na jakie modele szczególnie warto zwrócić swoją uwagę? Sprawdź!

MILANO – odrobina luksusu

Komplety wypoczynkowe MILANO przekształcą Twój taras w ekskluzywny, skąpany w słońcu taras. Stylowe kanapy o minimalistycznej linii zachwycą każdego trendsettera marzącego o stworzeniu pięknej, komfortowej strefy wypoczynkowej. Komplety MILANO dostępne są w wielu wariantach różniących się ilością  i rodzajem komponentów oraz kolorystyką. Podstawą każdego zestawu jest solidna kanapa składająca się z modułów – lekkich komponentów, które możesz zestawiać ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Kilka szybkich ruchów wystarczy, żeby zmienić duży narożnik w małą sofę i pufy, szeroki szezlong albo dwie leżanki.

BELLA – odpoczynek pod chmurką

Lekka, subtelna i niezwykle komfortowa… Oto BELLA – godna następczyni tradycyjnych huśtawek! Designerski fotel o podwieszanej konstrukcji pozwoli Ci na chwilę oderwać się od codziennych trosk. Głęboki fotel wypełniony miękką poduszką zapewnia komfort, jaki do tej pory był w ogrodzie nieosiągalny. Elegancka, ozdobna BELLA nie zajmuje wiele miejsca, więc jest mile dziana nawet na małych tarasach, a nawet balkonach.

 

leżanka do SPA ruchome zadaszenia tarasów zadaszenie ogrodowe