Meble ogrodowe – galeria najciekawszych modeli

Najważniejszym elementem przydomowej aranżacji bez wątpienia są meble ogrodowe. Galeria prezentowana na naszej stronie jest najlepszym dowodem na to, że nawet niewielka przestrzeń może stać się  luksusową strefą wartościowego wypoczynku, jeśli wzbogacimy ją o odpowiednie meble. Jakich modeli nie może zabraknąć w Twoim ogrodzie? Sprawdź!

Stylowe i solidne meble ogrodowe – galeria marki Oltre

Chcesz wzbogacić swój taras o modne, a zarazem trwałe meble ogrodowe? Galeria zamieszczona poniżej nie pozostawia wątpliwości: Twoje oczekiwania spełnią  komplety z technorattanu. Wyplatane z syntetycznej plecionki zestawy wpiszą się zarówno w nowoczesną, jak i klasyczną aranżację. Wśród dostępnych modeli nie brakuje ekskluzywnych kompletów wypoczynkowych w formie narożników – mebli, które w ostatnich sezonach królują w modnych przestrzeniach zewnętrznych.

Naturalne meble ogrodowe – galeria źródłem inspiracji

Ciekawą alternatywą dla technorattanowych kompletów są modele z egzotycznego rattanu. Sofa, fotele i huśtawki wyplatane ręcznie z naturalnego surowca sprawią, że każda wizyta w ogrodzie będzie podróżą w najcieplejsze, odległe zakątki

zadaszenie tarasu żaluzje zadaszenie tarasu z roletą przeciwsłoneczną rozsuwane zadaszenie