Meble modułowe – poznaj ich możliwości!

Nowoczesne ogrody upodabniają się do luksusowych salonów. W dopieszczonej, eleganckiej aranżacji nie ma miejsca na nieprzemyślane rozwiązania, prowizoryczne meble czy niskiej jakości materiały. Miejsce drewnianych krzeseł i ławek, składanych leżaków i zestawów z niskiej jakości tworzyw sztucznych zajmują ekskluzywne komplety wypoczynkowe. Wszystko, co pożądane jest w nowoczesnym ogrodzie, zawierają w sobie meble MILANO proponowane przez markę Oltre.

MILANO – salon na świeżym powietrzu

Eleganckie, szykowne i niezwykle komfortowe… Nic nie podsumuje lepiej kompletu wypoczynkowego MILANO! Minimalistyczny, pozbawiony zbędnych ozdobników mebel wnosi do zewnętrznej przestrzeni klasę i szyk. Meble z linii MILANO możesz kupić w kilku wariantach różniących się kolorystyką i wielkością. Do każdego z nich dołączony jest niewielki stolik kawowy.

Wzbogacając swoje patio o meble MILANO, zyskujesz wielozadaniowe wyposażenie na każdą okazję. Swoją uniwersalność kanapa zawdzięcza pomysłowej konstrukcji. Każdy mebel z tej serii zbudowany jest z lekkich modułów, które możesz zestawiać ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Kilka szybkich ruchów wystarczy, żeby rozłożysty narożnik zmienić w leżankę, która uprzyjemni Ci popołudniową drzemkę.

meble-ogrodowe-milano-i meble-ogrodowe-milano-ii

Meble na lata

Głównym budulcem mebli z linii MILANO jest technorattan – tworzywo łączące w sobie ciepłe wykończenie przypominające strukturę naturalnego rattanu z bezwzględną trwałością innowacyjnych tworzyw sztucznych. Lekkie, a zarazem solidne, odporne na czynniki zewnętrzne moduły wyposażone są w poduszki ze sprężystej pianki tapicerskiej. Poduszki zabezpieczone są poliestrowymi poszwami impregnowanymi teflonem. Możesz mieć pewność, że nowa sofa zachowa nienaganną kondycję przez wiele lat.

meble-ogrodowe-milano-ii meble-ogrodowe-milano-ii

meble z technorattanu na taras pergole zadaszenia nowoczesne pergole ogrodowe