Meble do ogródka restauracyjnego

Początek wiosny to czas ożywienia w sektorze gastronomicznym. Dla restauratorów sezon letni oznacza pracę na zwiększonych obrotach. Latem klienci chętniej niż w chłodnych murach lokalu spędzają czas na zewnątrz, delektując się specjałami z menu i piękną pogodą. Przychodzimy z pomocą wszystkim przedsiębiorcom z branży HoReCa szukającym najlepszych mebli do restauracyjnego ogródka. Jakie modele najlepiej spełnią swoje zadanie? Sprawdź!

Technorattan – solidnie, trwale, efektownie

Ogród jest wizytówką każdej restauracji, pubu i kawiarni. To właśnie atrakcyjność zewnętrznej strefy często decyduje o tym, czy przechodzień wstąpi na lunch właśnie do Twojego punktu. Urządzając ogródek, warto więc zwracać szczególną uwagę na estetykę mebli i dodatków. Z drugiej strony, intensywnie użytkowane przez wiele osób, narażone na działanie czynników zewnętrznych i zabrudzenia meble muszą charakteryzować się dużą odpornością. Wszystkie te cechy znajdziesz w kompletach technorattanowych.

Krzesła, stoliki, huśtawki i sofy z syntetycznej plecionki są modnym, efektownym i solidnym wyposażeniem zewnętrznych stref. Technorattan jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, wodę, promieniowanie UV i skrajne temperatury. Dzięki nieporowatej, zwartej strukturze wyjątkowo łatwo utrzymać go w nieskazitelnej czystości. Co ważne, materiał nie wymaga stosowania żadnych zabiegów impregnacyjnych i w nienagannym stanie może służyć przez długie lata.

meble-na-balkon-filip-ii meble-ogrodowe-asti meble-ogrodowe-bordeaux-vi meble-ogrodowe-bordeaux-x

Dodatkowe wyposażenie

Ogródek będzie funkcjonalny nie tylko w najcieplejsze, słoneczne dni, jeśli wzbogacisz go o dodatkowe elementy, takie jak innowacyjne zadaszenie z metalu oraz promienniki gazowe. Kropką nad „i” w całym projekcie będzie nastrojowe oświetlenie i dekoracje – kwiaty  w doniczkach, lampiony, ozdobne poduszki.

donica-rattanowa-grasse donica-scaleo kosz-rattanowy-amiens kosz-rattanowy-rennes

meble z technorattanu producent osłona na balkon technorattan pergola z zadaszeniem