Jaki parasol ogrodowy wybrać na nowoczesny taras?

Wiele osób przygotowujących się do sezonu na wylegiwanie się w ogrodzie szuka odpowiedzi na pytanie: jaki parasol ogrodowy najlepiej zda egzamin? Chroniący przed żarem lejącym się z nieba i opadami parasol jest ważnym elementem zewnętrznej aranżacji, bez którego nie sposób wyobrazić sobie odpoczynku na świeżym powietrzu. Przychodzimy z pomocą wszystkim osobom szukającym wysokiej klasy, niezawodnego parasola, który sprawdzi się w najbardziej ekstremalnych warunkach. Sprawdź nasze modele i znajdź wariant dla siebie!

Solidny, efektowny, niezawodny… Jaki parasol ogrodowy warto kupić?

parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger

Parasol ogrodowy powinien rzucać na taras kojący cień zapewniający chwilę wytchnienia od nieznośnego upału oraz zapewniać skuteczną ochronę przez szkodliwym promieniowaniem UV. Ważnym parametrem, na jaki należy zwrócić uwagę podczas wybierania konkretnego modelu, jest stabilność i wytrzymałość konstrukcji. Parasole ogrodowe, podobnie jak inne elementy tworzące zewnętrzną aranżację, nieustannie narażone są na kontakt z czynnikami zewnętrznymi, które  mogą prowadzić do ich niszczenia… Zastanawiasz się, jaki parasol ogrodowy spełni wszystkie wymagania? Odpowiedź jest prosta – modele z katalogu marki Platinum!

FALCON T², czyli w jaki parasol ogrodowy warto zainwestować

Jaki parasol ogrodowy spełni wszystkie, nawet największe wymagania? Nie mamy wątpliwości – model FALCON T²! Imponujący parasol dostępny jest w kilku wariantach różniących się od siebie wielkością oraz kolorem poszycia. Tym, co łączy wszystkie modele z tej linii, jest nieprzeciętna solidność i niezwykle duży zasięg. Czasze o imponujących rozmiarach są w stanie zacienić nawet największy komplet mebli ogrodowych. Co ważne, nie musisz przesuwać ciężkiej konstrukcji, aby pokryć cieniem wybrane miejsce. Parasole FALCON T² osadzone zostały na stelażu o zaawansowanej regulacji. Wbudowane mechanizmy pozwalają na przechylanie i obracanie czaszy o 360 stopni, dzięki czemu możesz zacienić każdy, nawet trudnodostępny zakamarek. FALCON osadzony jest na bocznej nodze, co umożliwia swobodne ustawienie pod czaszą kompletu wypoczynkowego. Konstrukcja zachowuje pełną stabilność nawet podczas bardzo wietrznej pogody. Wszystkie materiały użyte do produkcji parasoli Platinum są w pełni odporne na zmienne warunki pogodowe. Możesz mieć pewność, że metalowy, malowany proszkowo stelaż nie pokryje się rdzawymi plamami pomimo ekspozycji na wodę i mróz. Czasza pod kątem jakości nie ustępuje stelażowi: poszycie parasola zachowuje swoją piękną, nasyconą barwę pomimo codziennego kontaktu ze słońcem.

Jaki parasol ogrodowy? Oczywiście z oświetleniem LED!

parasol-ogrodowy-challengerparasol-ogrodowy-challenger

Parasol ogrodowy może być przydatny nie tylko podczas bardzo gorących dni, ale również wieczornego odpoczynku na pogrążonym w mroku tarasie… Holenderski producent zaproponował niebanalne rozwiązanie, wprowadzając na rynek parasol CHALLENGER GLOW. Bestsellerowy parasol na pierwszy rzut oka niewiele różni się od innych modeli prezentowanych w katalogu. Jednak  jest coś, co skutecznie go wyróżnia – funkcja świecenia. Zamontowane po wewnętrznej stronie czaszy listwy LED emitują światło, które jest rozpraszane przez rozłożoną czaszę. Parasol staje się piękną, przykuwającą wzrok dekoracją dodającą uroku skąpanemu w wieczornym mroku ogrodzie. CHALLENGER GLOW dostępny jest w dwóch wariantach: z ośmiokątną oraz kwadratową czaszą. Każdy z nich prezentuje się imponująco!