Jaki parasol do ogrodu warto kupić?

Parasol przeciwsłoneczny jest podstawowym elementem umilającym nam relaks na świeżym powietrzu. Aby nowy sprzęt jak najlepiej spełniał swoją rolę, podczas zakupów lepiej nie zdawać się na przypadek. Jaki parasol do ogrodu będzie najlepszym kompanem relaksu na świeżym powietrzu? Sprawdź nasze rady!

Jaki parasol do ogrodu będzie trwały?

parasol-ogrodowy-challenger- parasol-ogrodowy-challenger- parasol-ogrodowy-challenger- parasol-ogrodowy-falcon

Wyposażenie outdoorowe nieustannie ma kontakt z czynnikami, które mogą osłabiać jego strukturę. Deszcz, promieniowanie UV, skrajne temperatury mogą odbić się na kondycji parasola. Jeśli chcesz tego uniknąć, wybierz model wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na działanie zmiennych warunków pogodowych. Ponadto, parasol ogrodowy powinien charakteryzować się mocną konstrukcją, która zachowa stabilność nawet podczas wietrznej pogody. Ważne jest, aby rozkładanie i składanie czaszy nie przysparzały żadnych problemów. Nowoczesne ogrody są dopracowane do perfekcji pod każdym kątem, również estetycznym. Nowy parasol powinien harmonijnie współgrać z meblami i stanowić spójny element aranżacji.

Jaki parasol do ogrodu spełni wszystkie wymagania? Nie mamy wątpliwości – modele z katalogu marki Platinum.

Platinum – wyposażenie dla wymagających

parasol-tarasowy-challenger parasol-ogrodowy-falcon parasol-ogrodowy-falcon parasol-ogrodowy-riva

Parasole produkcji holenderskiej marki znacznie różnią się od rozchwianych, niewielkich parasoli, które chwiały się przy silniejszych podmuchach. Zaawansowane parasole z czaszami o imponujących rozmiarach osadzone są na aluminiowych, wytrzymałych stelażach z zaawansowaną regulacją. Dzięki rotatorom i mechanizmom pochylania możesz zacieniać każdy zakamarek bez konieczności przesuwania całej konstrukcji.  Czasze o imponujących rozmiarach produkowane są z wysokogatunkowego poliestru impregnowanego poliuretanem. Poszycie nie tylko rzuca na taras kojący cień, ale również chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz przelotnymi opadami.

taras drewniany zadaszony parasole ogrodowe białe pergole tarasowa