Jak zabezpieczyć taras przed zmienną pogodą?

Z pewnością każdy z nas miał okazję przekonać się na własnej skórze, jak bardzo nieprzewidywalna aura może dać się we znaki. Żar lejący się z nieba albo opady mogą zakłócić relaks w ogrodzie albo garden party, serwując nudne popołudnie w czterech ścianach. Najwyższa pora uniezależnić się od pogody – czynnika, na który nie mamy najmniejszego wpływu. Jak zabezpieczyć taras przed ostrym słońcem i opadami? Sprawdź nasze rady!

Parasole Platinum, czyli jak zabezpieczyć taras przed słońcem

parasol-ogrodowy-icon parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger

Jak zabezpieczyć taras przed szkodliwym promieniowaniem UV i przelotnymi opadami? Wytrzymałe parasole proponowane przez markę Platinum będą skuteczną barierą dla czynników pogodowych. Czasze o imponujących  rozmiarach zacienią nawet rozległy obszar. Dzięki zaawansowanym systemom regulacji możesz pokryć kojącym cieniem  każdy zakamarek, bez konieczności przesuwania całej konstrukcji po tarasie.

MARANZA – innowacje w ogrodzie

zadaszenie-tarasowe-maranza zadaszenie-tarasowe-maranza zadaszenie-tarasowe-maranza zadaszenie-tarasowe-maranza

W nowoczesnych, dopracowanych ogrodach klasyczne parasole ogrodowe coraz częściej ustępują miejsca designerskim pergolom. Doskonałą reprezentantką najnowszych trendów jest MARANZA. Innowacyjna pergola wykonana jest w całości z antykorozyjnego aluminium malowanego proszkowo. Mocne, dyskretnie przytwierdzone do podłoża profile są oparciem dla regulowanego dachu z lameli. Za pomocą niezawodnego, manualnego systemu możesz zmieniać kąt nachylenia listew, kontrolując tym samym ilość słońca docierającego na taras.  MARANZA jest całoroczną konstrukcją, która nie wymaga konserwacji ani zabezpieczania poza sezonem letnim. Jej funkcjonalność zwiększają dodatkowe elementy, takie jak rolowane przesłony czy ażurowe ścianki boczne.

grafitowe parasole ogrodowe zadaszenie tarasu pergola taras z zadaszeniem