Jak urządzić duży taras?

Duży, słoneczny taras wyposażony w wygodne meble jest marzeniem większości z nas. Okazuje się, że stworzenie swojej własnej, luksusowej strefy relaksu nie musi być trudne! Sprawdź nasze rady i dowiedz się, jak urządzić duży taras, aby jak najlepiej służył Tobie, domownikom i gościom.

MILANO, czyli jak urządzić duży taras

Zastanawiasz się, jak urządzić duży taras, aby zapewnić sobie i swoim bliskim optymalne warunki do błogiego relaksu? Nie mamy wątpliwości, że wszystkich miłośników lenistwa na świeżym powietrzu zachwycą meble MILANO. Luksusowy narożnik wyplatany z technorattanu idealnie wpisuje się w trendy rządzące w nowoczesnych ogrodach. Minimalistyczne, przestronne narożniki pozwolą Ci funkcjonalnie zagospodarować duży taras, stając się jednocześnie jego ozdobą. Wybierając narożnik MILANO, zyskujesz uniwersalne wyposażenie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Każdy narożnik z serii MILANO składa się z mobilnych elementów (tak zwanych modułów), które możesz zestawiać ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Kilka szybkich ruchów wystarczy, aby duży narożnik zmienić w ekskluzywną leżankę dla dwóch osób i odwrotnie.

meble-ogrodowe-milano-ii meble-ogrodowe-milano-ii meble-ogrodowe-milano-ii meble-ogrodowe-milano-ii

MARANZA – duży taras funkcjonalny w każdą pogodę

Nowoczesny ogród powinien być dostępny każdego dnia, niezależnie od pogody. Zabezpieczyć przydomową strefę przed opadami i nieznośnym żarem lejącym się z nieba pomoże Ci pergola MARANZA. Nowoczesna, całoroczna konstrukcja składa się z aluminiowych, mocnych profili i regulowanego dachu z lameli, czyli obrotowych, metalowych listew. Zastosowany mechanizm działa jak żaluzje – za pomocą prostego, manualnego systemu możesz zmieniać kąt ich nachylenia, kontrolując ilość promieni padających na taras. Ułożone płasko lamele tworzą zwartą, nieprzemakalną powłokę.

zadaszenie-tarasowe-maranza zadaszenie-tarasowe-maranza zadaszenie-tarasowe-maranza zadaszenie-tarasowe-maranza

 

sofa na balkon otwierane zadaszenia tarasów pergola z zadaszeniem