Funkcjonalny ogród: jaki parasol na taras wybrać?

Parasol chroniący przed słońcem jest mile widziany w każdym ogrodzie. Producenci wyposażenia outdoorowego oferują nam ogrom różnorodnych modeli różniących się od siebie wielkością, kształtem, funkcjonalnością i rozwiązaniami. Zastanawiasz się, jaki parasol na taras wybrać? Sprawdź nasze rady i znajdź najlepszy wariant!

Jaki parasol na taras o dużych rozmiarach?

parasol-ogrodowy-icon parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger

Jaki parasol ogrodowy na duży taras wybrać? Standardowe modele z okrągłymi, małymi czaszami nie zdadzą tutaj egzaminu. Zdecydowanie lepiej sprawdzą się duże, solidne modele z prostokątnymi czaszami  o kilkumetrowej długości boku. Innowacyjne, solidne parasole osadzone na bocznej nodze wyposażone są w zaawansowane systemy regulacji pozwalające zacieniać każdy zakamarek bez konieczności przesuwania całego sprzętu.

Efektowny i funkcjonalny

parasol-ogrodowy-falcon parasol-ogrodowy-solarflex

Jaki parasol na taras doda atrakcyjności zewnętrznej strefie?  Ciekawą nowością na rynku wyposażenia outdoorowego są parasole z oświetleniem. Listwy LED wbudowane po wewnętrznej stronie parasola emitują światło, które jest rozpraszane przez czaszę. Efekt, jaki daje innowacyjny parasol, jest naprawdę imponujący!

Dlaczego Platinum?

parasol-tarasowy-challenger parasol-tarasowy-challenger parasol-tarasowy-challenger parasol-tarasowy-challenger

Zastanawiasz się, jaki parasol na taras będzie służył Tobie i domownikom przez wiele lat? Nie mamy wątpliwości, że Twoje oczekiwania spełni sprzęt holenderskiej marki Platinum. Parasole proponowane przez holenderskiego lidera wykonane są z materiałów, które skutecznie opierają się zmiennym warunkom pogodowym. Aluminiowe stelaże malowane proszkowo nie rdzewieją pod wpływem ekspozycji na wilgoć, a czasze z  poliestru impregnowanego poliuretanem/spuncrylicu na długo zachowują swoje nasycone barwy.