Donice ogrodowe – galeria najmodniejszych wzorów

Nieodłączną częścią każdej zewnętrznej aranżacji są donice ogrodowe. Galeria prezentowana na naszej stronie będzie źródłem inspiracji dla każdego, kto chce udekorować swój taras, balkon czy patio najpiękniejszymi kwiatami.

Stylowe donice ogrodowe – galeria najpopularniejszych modeli z rattanu

kosz-rattanowy-rennes kosz-rattanowy-rennes kosz-rattanowy-narbonne kosz-rattanowy-narbonne

Galeria donic ogrodowych z kolekcji Vimine zachwyca swoją naturalnością. Wszystkie pojemniki wykonane zostały ręcznie z egzotycznego rattanu pozyskanego z ekologicznych plantacji. Donice o naturalnym, ciepłym wykończeniu subtelnie podkreślą piękno każdej rośliny. Niektóre modele, takie jak NARBONNE czy RENNES, mogą pełnić również funkcję koszyczków na drobiazgi. Ustawione na komodzie czy łazience będą piękną ozdobą!

Donice z cementu – nowoczesny akcent w ogrodzie

donica-ogrodowa-z-cementu-ofi donica-ogrodowa-scaleo donica-ogrodowa-z-cementu donica-ogrodowa-z-cementu

Żaden miłośnik wyrazistych, nowoczesnych dodatków nie przejdzie obojętnie obok donic marki Capi Europe. Liczba modeli dostępnych w sprzedaży jest imponująca! Antracytowe i kremowe pojemniki z efektownymi żłobieniami wykonane zostały z cementu z dodatkiem włókna szklanego i plastyfikatora. Nowoczesny, surowy materiał charakteryzuje się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne, między innymi mróz i promieniowanie UV.