Dodatki do nowoczesnego ogrodu

Kiedy patrzysz na swój ogród czujesz, że czegoś mu brakuje? Aranżując zewnętrzną strefę, należy pamiętać o dodatkach. Nawet piękne, luksusowe meble i zadbana roślinność nie odkryją swojego pełnego potencjału, jeśli nie zostaną wzbogacone o subtelne akcenty spajające całą wizję. Jakich elementów nie może zabraknąć w starannie urządzonym, nowoczesnym ogrodzie? Sprawdź propozycje z katalogu Garden Space!

Donice OFI

Donice marki Capi Europe są imponującą oprawą dla roślin – najpiękniejszej dekoracji ogrodu. Niskie, wysokie, kuliste i kwadratowe pojemniki proponowane przez holenderską, cenioną na całym świecie markę wykonane są z cementu z dodatkiem włókna szklanego i plastyfikatora. Surowe wykończenie i efektowne żłobienia nadają donicom niepowtarzalnego charakteru. Pojemniki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – antracytowej i kremowej.

Parasol CHALLENGER GLOW

Parasol ogrodowy funkcjonalny również po zmroku? Dlaczego nie! Parasol ogrodowy zaprojektowany przez designerów współtworzących markę Platinum pełni podwójną funkcję: osłony przed promieniowaniem UV oraz efektownego oświetlenia. Regulowany, solidny parasol wzbogacony został listwami LED emitującymi światło rozpraszane przez materiałową czaszę. Trudno zaprzeczyć, że włączony po zmroku parasol prezentuje się imponująco!

parasol-ogrodowy-challenger-glow

parasol-ogrodowy-challenger-glow

parasol-ogrodowy-challenger-glow

Lampiony AVIGNON

Kochasz spędzać na tarasie ciepłe wieczory? Lampiony AVIGONON ustawione na tarasie, bezpośrednio na trawniku czy na balkonie pozwolą Ci delektować się widokiem rozgwieżdżonego nieba w romantycznej, kojącej atmosferze. Dekoracyjne lampiony wykonane są w całości ręcznie z egzotycznego rattanu – surowca tworzącego z ogrodową zielenią wyjątkowy duet. W sercu ażurowej konstrukcji znajduje się szklany, odporny na wysokiej temperatury wkład na świecę.

lampion-okragly-avignon lampion-okragly-avignon

parasole ogrodowe ekskluzywne parasol ogrodowy beżowy pergola zadaszenie