Jak zabezpieczyć taras przed deszczem?

Nowoczesny taras powinien być dopracowany do perfekcji pod kątem estetycznym oraz użytkowym. Architekci dokładają wszelkich starań, aby tworzone przez nich strefy zewnętrzne były funkcjonalne znacznie dłużej niż tylko przez kilka najcieplejszych miesięcy. Jak zabezpieczyć taras przed kapryśną aurą, aby przedłużyć sezon na wylegiwanie się na zewnątrz? Sprawdź nasze propozycje!

Platinum, czyli jak zabezpieczyć taras przed promieniowaniem UV

Żar lejący się z nieba może ostudzić zapał do wylegiwania się na kanapie ustawionej na tarasie. Jak zabezpieczyć taras przed uciążliwym słońcem i szkodliwym promieniowaniem UV? Optymalne warunki do kojącego wypoczynku zapewnisz sobie, kiedy schronisz się pod jednym z parasoli marki Platinum. Wysokiej klasy sprzęt znacząco różni się od małych, rozchwianych parasoli, które do niedawna dominowały w większości ogrodów. Parasole Platinum imponują swoją jakością, wytrzymałością, rozmiarami. Ich podstawą są nowoczesne stelaże z zaawansowanymi systemami regulacji.

parasol-ogrodowy-falcon parasol-ogrodowy-solarflex parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger

MARANZA i PERARA – kompleksowe rozwiązania

Ciekawą alternatywą dla parasoli są nowoczesne pergole MARANZA i PERARA. Całoroczne, solidne konstrukcje wyposażone są w regulowane zadaszenie wykonane z lameli, czyli płaskich, aluminiowych listew. Zastosowany mechanizm działa jak żaluzje. Za pomocą prostego systemu możesz zmieniać kąt ich nachylenia, kontrolując tym samym ilość promieni słonecznych docierających na taras. Co ważne, ułożone płasko lamele tworzą zwartą, wytrzymałą na duże obciążenia strukturę, która jest dla wody i śniegu barierą nie do przebicia. MARANZA może być dodatkowo poszerzona o opcjonalne elementy w postaci rolowanych przesłon i ażurowych ścian chroniących przed wiatrem i zwiększających prywatność w ogrodzie.

zadaszenie-tarasowe-maranza zadaszenie-tarasowe-maranza zadaszenie-tarasowe-perara zadaszenie-tarasowe-perara

datasolutions.com.pl Krzesła ogrodowe na patio Leżaki do ogrodu – jakie wybrać?